MoIP (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Value
be: Значэнне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Number
be: Нумар

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Display title
be: Паказаць загаловак
