MoIP (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Next
da: Næste

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Number
da: Antal

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Display title
da: Display titel

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Birthday
da: Fødselsdato

en: Cardholder name
da: Kortholders navn

en: Reason
da: Begrundelse

en: Security code
da: Sikkerhedskode

en: Bank Transfer
da: Bankoverførsel
