MoIP (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Number
hy: Թիվ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը
