MoIP (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Value
it: Valore

en: Yes
it: Sì

en: Number
it: Numero

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: Credit Card
it: Carta di Credito

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: Birthday
it: Data di nascita

en: Reason
it: Ragione

en: Security code
it: Codice di sicurezza

en: Bank Transfer
it: Bonifico

en: Order @order_number at @store
it: Ordine @order_number su @store
