MoIP (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Value
ku: نرخ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Number
ku: ژمارە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان
