MoIP (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Number
nl: Getal

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Reason
nl: Reden

en: Security code
nl: Beveiligingscode

en: Bank Transfer
nl: Bankoverschrijving

en: Order @order_number at @store
nl: Bestelling @order_number bij @store

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Fixed amount
nl: Vast bedrag
