MoIP (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Value
pt: Valor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Number
pt: Número

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Display title
pt: Mostrar título

en: Expiration date
pt: Data de validade

en: Birthday
pt: Aniversário

en: Reason
pt: Razão

en: Security code
pt: Código de Segurança

en: Fixed amount
pt: Montante fixo
