MoIP (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Value
sk: Hodnota

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Number
sk: Číslo

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Reason
sk: Dôvod

en: Fixed amount
sk: Pevná suma
