MoIP (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Value
ur: قیمت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
