MoIP (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Next
af: Volgende

en: E-mail
af: E-pos

en: Value
af: Waarde

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Number
af: Getal

en: Name
af: Naam
