MoIP (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Next
bg: Още

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Value
bg: Стойност

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Name
bg: Име

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Address
bg: Адрес

en: Reason
bg: Причина
