MoIP (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Value
bs: Vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Number
bs: Broj

en: Name
bs: Ime

en: Address
bs: Adresa
