MoIP (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Next
cs: Další

en: Value
cs: Hodnota

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Number
cs: Číslo

en: Name
cs: Jméno

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Address
cs: Adresa

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Option
cs: Možnost

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Reason
cs: Důvod

en: Bank Transfer
cs: Bankovní převod
