MoIP (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Next
de: Weiter

en: E-mail
de: E-Mail

en: Value
de: Wert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Number
de: Zahl

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Address
de: Adresse

en: Display title
de: Titel anzeigen

en: Credit Card
de: Kreditkarte

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: Birthday
de: Geburtstag

en: Transaction
de: Transaktion

en: Reason
de: Grund

en: Security code
de: Sicherheits-Code

en: Bank Transfer
de: Überweisung

en: Order @order_number at @store
de: Bestellung @order_number bei @store

en: Fixed amount
de: Festbetrag
