MoIP (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།
