MoIP (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Value
eo: Valoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: Display title
eo: Montrata titolo
