MoIP (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: E-mail
eu: E-posta

en: Value
eu: Balioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Name
eu: Izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Address
eu: Helbidea

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi
