MoIP (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: Option
gu: વિકલ્પ
