MoIP (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Number
hr: Broj

en: Name
hr: Naziv

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Address
hr: Adresa

en: Option
hr: Opcija
