MoIP (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: E-mail
id: Email

en: Value
id: Nilai

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Number
id: Angka

en: Name
id: Nama

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Address
id: Alamat

en: Display title
id: Judul tampilan

en: Option
id: Opsi

en: Reason
id: Alasan

en: Bank Transfer
id: Transfer Bank
