MoIP (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Value
jv: Biji

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Number
jv: Angka

en: Name
jv: Jeneng

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Reason
jv: Alesan
