MoIP (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Number
my: နံပါတ်

en: Name
my: အမည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Option
my: ရွေးရန်
