MoIP (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Next
nn: Neste

en: E-mail
nn: E-post

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Address
nn: Adresse
