MoIP (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime
