MoIP (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: E-mail
th: อีเมล

en: Value
th: ค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: Option
th: ตัวเลือก
