MoIP (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Value
uk: Значення

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Number
uk: Число

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Address
uk: Адреса

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Option
uk: Параметр

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Birthday
uk: Дата народження

en: Transaction
uk: Транзакція

en: Cardholder name
uk: Ім'я власника

en: Reason
uk: Підстава

en: Security code
uk: Код безпеки

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Fixed amount
uk: Фіксована величина
