MoIP (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Next
ar: التالي

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Value
ar: القيمة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Number
ar: رقم

en: Name
ar: الاسم

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Address
ar: العنوان

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Option
ar: خيار

en: Bank Transfer
ar: التحويل المصرفي
