MoIP (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Value
ast: Valor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Number
ast: Númberu

en: Name
ast: Nome

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos
