MoIP (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম
