MoIP (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Name
bo: མིང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Address
bo: ས་གནས
