MoIP (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Next
ca: Següent

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Number
ca: Número

en: Name
ca: Nom

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Address
ca: Adreça

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Option
ca: Opció

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Transaction
ca: Transacció

en: Cardholder name
ca: Titular de la targeta
