MoIP (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: E-mail
cy: E-bost

en: Value
cy: Gwerth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Number
cy: Rhif

en: Name
cy: Enw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Address
cy: Cyfeiriad
