MoIP (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Number
el: Αριθμός

en: Name
el: Όνομα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Option
el: Επιλογή

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Reason
el: Αιτία
