MoIP (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: E-mail
fr: Courriel

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Number
fr: Nombre

en: Name
fr: Nom

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Address
fr: Adresse

en: Display title
fr: Afficher le titre

en: Credit Card
fr: Carte bancaire

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: Birthday
fr: Anniversaire

en: Cardholder name
fr: Nom du détenteur de la carte

en: Reason
fr: Raison

en: Security code
fr: Code de sécurité

en: Fixed amount
fr: Montant fixe
