MoIP (7.x-1.4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Credit Card
ga: Cárta Creidmheasa

en: Security code
ga: Cód slándála
