MoIP (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Next
he: הבא

en: E-mail
he: אימייל

en: Value
he: ערך

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Number
he: מספר

en: Name
he: שם

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Address
he: כתובת

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Option
he: אפשרות

en: Transaction
he: עסקה

en: Reason
he: סיבה
