MoIP (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Next
hi: अगला

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Value
hi: मान

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Number
hi: संख्या

en: Name
hi: नाम

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Address
hi: पता

en: Display title
hi: प्रदर्शन शीर्षक

en: Option
hi: विकल्प

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि
