MoIP (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: E-mail
ja: メール

en: Value
ja: 値

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Number
ja: 数値

en: Name
ja: 名前

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Address
ja: 住所

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: Option
ja: オプション

en: Credit Card
ja: クレジットカード

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Birthday
ja: 誕生日
