MoIP (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Name
ka: სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება
