MoIP (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Value
km: តម្លៃ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Number
km: លេខ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់
