MoIP (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ

en: Transaction
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Reason
kn: ಕಾರಣ
