MoIP (7.x-1.4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Name
ml: പേര്
