MoIP (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Value
mr: किंमत

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Number
mr: अंक

en: Name
mr: नाव

en: Address
mr: पत्ता

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन
