MoIP (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन
