MoIP (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Value
oc: Valor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Number
oc: Nombre

en: Name
oc: Nom

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Address
oc: Adreça

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Transaction
oc: Transaccion

en: Reason
oc: Rason
