MoIP (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Value
fa: مقدار

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Number
fa: عدد

en: Name
fa: نام

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Option
fa: انتخاب
