MoIP (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Value
ru: Значение

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Number
ru: Число

en: Name
ru: Название

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Address
ru: Адрес

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Option
ru: Опция

en: Credit Card
ru: Кредитная карта

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Birthday
ru: День рождения

en: Transaction
ru: Перевод

en: Cardholder name
ru: Имя владельца

en: Reason
ru: Причина

en: Security code
ru: Код безопасности

en: Bank Transfer
ru: Банковский перевод

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Fixed amount
ru: Фиксированная сумма
