MoIP (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Value
si: අගය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම
