MoIP (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Value
te: విలువ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Name
te: పేరు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు

en: Reason
te: కారణం
