MoIP (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Number
ug: سان

en: Name
ug: ئىسىم

en: Address
ug: ئادرېس
